Ana Sayfa / Wordpress / WordPress Emoji Listesi 👌 😂😍😘

WordPress Emoji Listesi 👌 😂😍😘

WordPress artık çağa ayak uydurmak zorunda olduğunu emoji listesini yayına sokarak anlamış bulunmaktadır 🙂 peki şimdi nereden çıktı bu emoji diye soracak olanlar için hem bilmedikleri hemde öğrendiklerinde işlerine yarayacak pratik bir bilgi vermek istiyorum.
Normal şartlarda emojileri ortam dosyalarına tek tek yüklememiz gerekirken wordpress bize kolaylık sağlıyor sadece ifadeleri girdiğiniz’de otomatik olarak resim olarak algılıyor tabi bunun için bir eklenti gerekiyor onu dış bağlantılardan indirebilirsiniz fakat bazı wp sitelerinde bu eklentiyi kullanmanıza bile gerek kalmayabilir eğer direk çalışmıyorsa dediğim eklenti’den yararlanabilirsiniz.

💡 💣 🌏 🔥 💕 🎁 💯 🌹 ✋ 👌 👍 👎 ✊ 👊 🤜 🤚 👋 ✍ 👏 👐 🙌 🙏 📿 🕌 🕋 🌄 🌅 🌇 🌙 📖 🛐 ☪ 🙌 🙏 🐰 🐇 🐣 🐤 🐥 🌱 🥚 🍫 ⛪ ✝ ☦

🌏 Dış bağlantılar

*Ayrıca bakınız wordpress emoji eklentisi
Eklentinin adı ”Emoji ayarları” eklentisi eklenti tamamen Türkçe buradaki olay sitenizde emoji ayarlarının aktif veya pasif olmasını öngörüyor eğer bir emoji sembolü yazınızın içerisinde geçiyorsa bunu otomatik olarak SVG resmine dönüştürür örnek: [ https://s.w.org/images/core/emoji/2.3/svg/1f339.svg ]. Yani s.w.org sitesinden oluşturulan resimler ile wp sitelerine kolaylık sağlanmış oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir